A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Feduard Zikolli (Fedi) - Keshtu E Ka Dashuria


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2009

2009-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Polifest 2009


zdi a me fjal a me bukuri
ma turbullove vasho mendjen ti
a ke dal me shoqe a je ne shtepi
tjetrin mos shikon syri yt i zi. 2x

ref...
me kan then kshtu e ka dashuria
disa thon kshtu e ka xhelozia
ku me je ku po shkon
me kend fole qka po bon
si mer frym dua ta di
se me ty kam ra ndashni. 2x

gjumin se bej gjum
e ndejen se bej ndej
mos je dikun afer mbrapa koken kthej a ke dal me shoqe
a je ne shtepi tjetrin mos shikon syri yt i zi 2x

ref...

me kan then kshtu e ka dashuria
disa thon kshtu e ka xhelozia
ku me je ku po shkon
me kend fole qka po bon
si mer frym dua ta di
se me ty kam ra ndashni. 2x


Ky tekst u dërgua nga Ardi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019