Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Mësuesit

Mesuesja

Sa shum gezohem
ne shkoll kur
shkoj te gjitha mesimet
i mesoj dhe mesusene e gezoj

kur vjen qeshori
me vjen per te qare
sepse mesuesen dhe shoket
nje kohe s'kam per ti pare

- poezi nga Fehmi Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  130


Më shumë nga Fehmi Krasniqi


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet