Tema: Poezi Për Mësuesit

Mesuesja

Sa shum gezohem
ne shkoll kur
shkoj te gjitha mesimet
i mesoj dhe mesusene e gezoj

kur vjen qeshori
me vjen per te qare
sepse mesuesen dhe shoket
nje kohe s'kam per ti pare

- poezi nga Fehmi Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  130Më shumë nga Fehmi Krasniqi