Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Felon Records - Jeta Pa Ty  (Feat. Scorpion)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/10/2008

2008-10-21T16:56:57+00:00

Featuring

Scorpion
Yjeaah Pse bre zemer spo kupton Yjeah Loti i Gangsterit.Zemer Jeta pa ty Yjeah Gjithmon me zbrastin n`zemer edhe pse jetoj Yjeaah krejt ndryshe.

SCORPION Ref: Ku je ti qe me le vet skam me shpresa un pa ty dua qe te jem bashk prap qe tet shtrengoj dhe te shoh me sy tani je shum larg dhe un mendoj per kohen qe kaloj Tlutem kthehu bejjbe prap se pa ty nuk mund t`jetoj

Ni koh kur ndjenjat fillun me mu zhduk kur menojsha veq per bari kur menojsha veq per rrug je kon ti qe me ke kthy qe m`ke kqyr n`sy tash ti jeton pa mu e un jetoj pa ty tash je larg nuk poot shoh as veten mo s`pe njoh je koon e para femer qe t`kum dasht me zemer ngo jetoje jeten tonde e per mu mo mos meno se sia vlen mu ka bo ni plag en zemer si emblem s`faLen gabimet s`harrohen kujtimet pom sillen menimet neper kry tu menu per kohen ton tu menu per ty m`faaL per xhelozin qe e kom pas kur pi shoh tjert bashk n`rrug po du me plas. Yjeah a menon nojher per mu zemer

SCORPION Ref: Ku je ti qe me le vet skam me shpresa un pa ty dua qe te jem bashk prap qe tet shtrengoj dhe te shoh me sy tani je shum larg dhe un mendoj per kohen qe kaloj Tlutem kthehu bejjbe prap se pa ty nuk mund t`jetoj

E morra qanten n`door e teshat i palova u nisa me ik prej vendlindjes se prej krejtve un u lodha 1 mengjes i drogum u nisa per udhtim e takova te dashuren e po qante si jetim fillun ndjenjat e fjalt qe m`preken n`zemer me shtrengonte me dy duart mos me le me thirrte n`emer ku po ik ku po shkon a krejt per ni dit pi harron pse bre zemer spom kupton pse mo t`mirat n`trupin ton pse pom thu te du e doren spo ma lshon pse me mu po deshton pse me kaq shum po loton pse spo bohesh e fort e spom thu mo harrom Pse spom harron zemer pse spo ma lshon doren pse spi nal loot pse pom plas me ato fjal pse spom len me ik prej t`kqijav pse bre zemer sje ka e fshin kit loot Yjeahh

SCORPION Ref: Ku je ti qe me le vet skam me shpresa un pa ty dua qe te jem bashk prap qe tet shtrengoj dhe te shoh me sy tani je shum larg dhe un mendoj per kohen qe kaloj Tlutem kthehu bejjbe prap se pa ty nuk mund t`jetoj


Ky tekst u dërgua nga  vLerush
Më Shumë Këngë Nga Felon Records:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet