Më mbaj mend (për 1 muaj)

Femi Kumanova - Gurbetqare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Gurbetqare" është një këngë e re nga Femi Kumanova.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 27 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
27

DËRGO TEKSTIN
Femi Kumanova
Publikimi: 21/01/2023
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Armend Mustafa
Mix: Armend Mustafa
Studio: Ar Music Production
Video Produksioni: Artfabe GjilanFemi Kumanova - Gurbetqare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbetqare".
3. Video është e këngës "Gurbetqare", por nuk këndohet nga Femi Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Femi Kumanova:


Komente 0