Ferdijan Jashari
Ferdijan Jashari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ferdijan Jashari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 27 Prill 2022, Ferdijan Jashari publikon videoklipin "Nata E Kadrit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0