Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ferid Masurica - Mollë E Kuqe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/05/2014

2014-05-30T20:13:37

Këngë e albumit:

"Me Mysafirë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mollë E Kuqe" kënduar nga Ferid Masurica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin