A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivali i 39-të në RTSH

Prezantuesit: Erion Mustafaraj & Ornela Bregu
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana

Festivali i 39-të i Këngës në RTSH u zhvillua në Tiranë në fundin e dhjetorit të vitit 2000.
Kënga fituese u shpall "Ante i tokës sime", kënduar nga Rovena Dilo.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019