Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivali i 13-të në RTSH
Teatri i Operas dhe Baletit, TIRANE
Prezantuesit: Arta Dade & Esat Teliti
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
teksteshqip.com © 2007 - 2017