Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fibi - Sa Here Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

REF. x2:
Sa, sa her t'takoj
zemra s'me rrah njesoj
me t'fol nuk guxoj
nanana nanana

Mungon vetbesimi
me to nrrug kur shihmi
ky osht veq fillimi
qka kom kam men per to.
jo nuk e shoh per çdo dit
ndoshta eshte ma mir per mu
e di venin ku me prit
po nuk du shpesh me taku...

REF. x2:
Sa, sa her t'takoj
zemra s'me rrah njesoj
me t'fol nuk guxoj
nanana nanana

S'e di çka menon ai
n'rrug kur me takon ai
jo nuk e kupton ai
qka kom men per to.
jo nuk e shoh per çdo dit
ndoshta osht ma mir per mu
e di venin ku me prit
po nuk du shpesh me taku

REF. x4:
Sa, sa her t'takoj
zemra s'me rrah njesoj
me t'fol nuk guxoj
nanana nanana


Ky tekst u dërgua nga fortesaFibi
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/08/2016


Fibi - Sa Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Here".
3. Video është e këngës "Sa Here", por nuk këndohet nga Fibi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fibi:


Komente 0