Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidan & Rita - Helëm & Mjalt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Prej ditës qe t'kum pa une nuk jom bo rahat shikim të par e kam kuptu se un te kam nafak adit qet kom njoftu e kam shkru un ne ditar
Fidan Gashi & Rita Haziri
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/07/2023
Prod: Vizionrecords
Muzika: Bledi Vr
Mix/Master: Bledi VrFidan & Rita - Helëm & Mjalt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Helëm & Mjalt".
3. Video është e këngës "Helëm & Mjalt", por nuk këndohet nga Fidan & Rita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidan Gashi:


Komente 0