Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Te Kan Largu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


shum vite ste kam shiju
se per ty jam permallu
shum vite ste kam shiju
se per ty jam permallu

per ty per ty
jeten dhe e kam humb
ekam humb,ekam humb
kur i lumtur skesh ket jet

spata dashuri tvertet
pa deshir te kan feju
dhe pre meje tekan largu
tekan largu,te kan largu

un i mjeri ri tu vajtu
tuj vajtu tuj vajtu
hehe se kam prit un prej teje
qe largohesh ti prej meje

sekam prit un pre teje
dot largohesh ti pre meje
me lot nsy pom shikon
nuse te tjetri po shkon

me lot nsy pom shikjon
nuse te tjetri po shkon
per ty(per ty) per ty
verbohen kta syt e mi

malli mka mar
tash shko te tjeter djal
tjeter djal te tjeter djal
hmmmmmmmmm na hmmmm

ehehe ehehe
ehehe hehe
ahahah ahaha
hehe hëëëmmmmm

heeheh hehehehe
heheheeeeeeee
nanana nanan


Ky tekst u dërgua nga Arzuu??

Fidani Vogel - Te Kan Largu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kan Largu".
3. Video është e këngës "Te Kan Largu", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:


Komente 0