Fidush Aliu
Fidush Aliu
Fidush Aliu
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Fidush Aliu është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 27 Janar 2013, Fidush Aliu publikon videoklipin "Lutja E Te Varferit".

Më datë 8 Korrik 2013, Fidush Aliu publikon videoklipin "Malli Për Babën".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1