A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Filloreta Raçi (Fifi)

Tags: Filloreta Raçi, Fifi, Filloreta Raci, Filloreta Raqi

Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Filloreta Raçi (Fifi) është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur, që këndon muzikë pop. AUTOBIOGRAFI: Unë jam Filloreta Raçi dhe po prezantohem për të vetmen arsye se jam akoma një artiste që nuk ka mundësi që të dëgjohet zëri ashtu si duhet… Muzika për mua është frymëmarrje, unë nëse nuk do të kisha kënduar edhe nuk do të kisha marrë pjesë në skenë, jam shumë e sigurt që nuk do të egzistoja. Karriera ime ka filluar nga mosha 14 vjeçare me pjesmarrjen në “Kosovarja këndon” (2009), pastaj kam marrë pjesë edhe në shumë talent show të...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Filloreta Raçi (Fifi) ka këto profile/rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  109

Filloreta Raçi (Fifi) në Kartolina:

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018