Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fifi - Indiane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Indiane".
3. Video është e këngës "Indiane", por nuk këndohet nga Fifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fifi - Indiane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Komente

Asnjë Koment

15/07/2019

2019-07-15T18:00:08+00:00ua unaunaunana
ua tikna unana(x4)

Per ty sot
Do kercej banga
Aha per ty
Kohen e nala
Leje zemer,leje zemer
Ia shloje turnin
Thuje zemer,thuje zemer
Ca m'do mas shumti

Ref.:
Per ty sot bohem Indiane
yeah,yeah yeah Indiane
Leje sot ti me mu me dale
Leje mu me dale
uuuuuuuu
Momentin e gjeta
a uuuuuuuu
Ta them ca do zemra

ua unaunaunana
ua tikna (just stop)
ua unaunaunana
ua tikna unanax2

Bllof s'po du me dal bllof
Po ma lyp truni
Me ta me qu ka ni shots
I qoj naj sen
Kom frik se dojka me myt sot
ishalla s'lodhna kot,ishalla s'lodhna kot
Kshu qe
Just shake it,shake it
yeah shake it,shake it
Just shake it,shake it
yeah shake it,shake it
Se veç per to
yeah veç per to
Ca tu bo truni
Une sot kam me pa

Ref.:
Per ty sot bohem Indiane
yeah,yeah yeah Indiane
Leje sot ti me mu me dale
Leje mu me dale
uuuuuuuu
Momentin e gjeta
a uuuuuuuu
Ta them ca do zemra

ua unaunaunana
ua tikna (just stop)
ua unaunaunana
ua tikna unanax2

E ty zemren teme
Po ta jap ti merre
E ty zemren teme
Po ta jap ti meeeeeerre yeah

(Per ty sot bohem) INDIANE
Ref.:
Per ty sot bohem Indiane
yeah, yeah yeah Indiane
Leje sot ti me mu me dale
Leje mu me dale
uuuuuuuu
Momentin e gjeta
a uuuuuuuu
Ta them ca do zemra
Per ty sot bohem Indiane
yeah,yeah yeah Indiane
Leje sot ti me mu me dale
Leje mu me dale

ua unaunaunana (just stop)
(Replay)


Ky tekst u dërgua nga  EriViniKartolina (2)

16
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet