Më mbaj mend (për 1 muaj)


Finem - KPT (Koka Prej Tirone)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "KPT (Koka Prej Tirone)".
3. Video është e këngës "KPT (Koka Prej Tirone)", por nuk këndohet nga Finem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Finem - KPT (Koka Prej Tirone)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  191

Komente

4 🔥

29/07/2019

2019-07-29T17:02:45+00:00Yeaah aa FINEMMM
HIIII HIIII HIIII JAJAJAJA

Ref 2x
Koka prej TIRONE jena na,
se ca bohet jo se din kta,
un sjom si kta si un ku keni pa,
vi si kanibal krejt Tironen n'krah.

Sa her dal me pidha none,
thoni o kuku mi none,
Finem tboj me kcy naplonin,
probleme me mu falimentoni,
se asnjoni nuk e boni ca thoni,
big big bang ktu ke tbosh me gang,
mu mu bo bajat ty hala sta len,
pyti krejt shokt qe ty tbin ntok,
s'jeni nga ata boheni tap me 1 got,
AMG s‘sheh mo
po t njejtit shok n'Europe,
nuk bojna komplot nese cantat s'jan plot,
nese s'bi dakord vij e ti thyj komt,
24/7 n'rrug me bossa,
se na jena Cosa Nostra,
me ne jo nuk ka lojna,
se na vijm nga TIRONA.

Ref(2x)
Koka prej TIRONE jena na,
se ca bohet jo se din kta,
un sjom si kta si un ku keni pa,
vi si kanibal krejt Tironen n'krah.

FINEM
Jom rrit me pidha none,
me koka prej Tirone,
nuk iki prej ksaj zone ndrron moti,
kur sillna me rrevole,
tu shku neper rajone,
myllet dosja per gjys ore.

A E DIN CA BOHET?
me u marr me neve t'zen belaja,
njoni tjetrin e njofim nga targa,
shokt ma tmdhej se himalaja himalaja. (2x)

Presidenciale, hala siper benzit,
mke tu gjujt me pare ja ja,
interesante nese krejt folin per mu,
mos t'vij çudi cdo gjo osht normale,
ma kan inatin kejt kejt po,
po dun t jen nven tem,
po nuk jan jo jo,
po m'dun mo shum se veten kto,
le t'flasin mas shpine se i kap njo ka njo,
pse po bohesh serioz,
kush tka rrejt je mafioz,
ku kaloj un nuk po tshof,
nlagje tate rruga bosh,
knej nga na ti metesh bllof.

A E DIN CA BOHET?
me u marr me neve t'zen belaja,
njoni tjetrin e njofim nga targat,
shokt ma tmdhej se himalaja himalaja.(2x)


Ky tekst u dërgua nga BORAKartolina (13)

46
56
35
36
33
26
22
38
15
16
11
18
33

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Finem:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet