Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem & Solo - Ajo Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  38

Finem:
Dridhet veni kur po vjen
Dridhet veni kur po vjen ajo
Solo:
Ajo ajo ajo
Finem:
Kejt I folin po sja kthen
Do me nejt me bosa djem ajo
Solo:
Ajo ajo ajo
Finem:
Tonat zezat kur I bon edhe nuk I bejm pishmon ajo
Solo:
Ajo ajo ajo
Finem:
Ajo po e bon nomin
Ajo don vetem njonin

Solo:
Nuk o e huj po shqiptare
Ropt e shpis flak fare
Plus edhe thoben e ka t'madhe
Kur ma nin kongen kce kce kce

Pi-pina colada
E omel si bakllava
Cdo nat I vin dhurata
Channel,Louis,Gucci,Prada
Jeton ni jet si n'pralla
Bad bi**h smoke that ganja
She's a real G eyo Hanna Montana
Solo (solo,solo)ajo belin e holl
Tonat t'zezat kur I bon e nuk I bjen pishmon

Finem :
Dridhet veni kur po vjen
Dridhet veni kur po vjen ajo
Solo :
Ajo ajo ajo
Finem:
Kejt I folin po sja kthe
Do me nejt me bosa djem ajo
Solo :
Ajo ajo ajo
Finem:
Tonat t'zezat kur I bon edhe nuk I bejn pishmon
Solo :
Ajo ajo ajo
Finem :
Ajo po e bon nomin
Ajo don vetem njonin

Finem :
Nuk ka lojna me ne lali
Se ta bojna shah-mat
Su prezantova jam Finemi
Ak-47
Çoja i pije asaj goces qe po sheh me inat
E nese kta sta thyjn clubin hajde
Thirrum mu prap
Dal me goca prej tirone thoni
U kuku mi none
U mi none
U mi none
E ju knej ju rrini urt se ju vi si
Al Capone
Al Capone
Al Capone
Ajee tu pi tequila me eks
Ajo po don sex
Marijuana
dhe flex
(Paske pi cik o jet)

Finem :
Dridhet veni kur po vjen
Dridhet veni kur po vjen ajo
Solo :
Ajo ajo ajo
Finem :
Kejt I folin po sja kthen
Do me nejt me bosa djem ajo
Solo :
Ajo ajo ajo
Finem :
Tonat t'zezat kur I bon
Edhe nuk I bjen pishmon ajo
Solo :
Ajo ajo ajo
Finem:
Ajo po e bon nomin
Ajo don vetem njonin
(Te dua,te dua)


Ky tekst u dërgua nga MegiFinem & Solo
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/01/2022
Teksti: Finem & Solo
Produksioni: Arlenn
Video Produksioni: Florid Vfx


Finem & Solo - Ajo Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo Ajo", por nuk këndohet nga Finem & Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

20
18
15
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Finem:


Komente 5