Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paky - Drill (Feat. Finem & Golier)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

[Ref. Finem-Paky]
Finem, Paky
Lambo, Ferrari
Shitet, Droga
Nxirret, Armi [x2]
Mos boni zo, boni zo (Ah)
Mos boni zo mos boni

[Finem:]
Finem Paky Gjujna nga Dukati
Golier Napoli Mase-Maserati-ti
Vim si huligan, nuk o loj
Kjo nuk o FiFa
Merri krejt shokt hajvan
Thuj qe jena nga Albania
Na gjen nrrug tu bo casino
Gjum per shok gjujm per gucino
Pluma Tototototototototo-rina


Ky tekst u dërgua nga IraFeaturing: Finem
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/02/2022


Paky - Drill
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drill".
3. Video është e këngës "Drill", por nuk këndohet nga Paky.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Finem:


Komente 0