Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për 1 Qershorin


1 Qershori

Zemra me rrah fort
Shpirti me buzeqesh
Na erdhi 1 qershori
Urime kjo festë

Kenga po vazhdon
Vallja nuk pushon
Brohoritjet e femijeve
1 qershori jehonë

Ne zemer dhe shpirt
Kemi shume gezime
Urime 1 qershorin
Diten e femijeve.

- Poezi nga Fiona Shehu


- U dërgua nga Fiona Shehu -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  871


Komente 13