A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Fiqerete Doko - Sy Kaleshe, Sy Meshqerre  (Feat. Behar Spahiu)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/04/2013

2013-04-13T10:10:35

Featuring

Behar Spahiu

Song from the album:

"Sy Kaleshe"


O moj sykaleshe,
Që ke dalë te vija
Sy moj sykaleshe,
E moj sykaleshe,
Që ke dalë te vija
Aman sykaleshe,
Aman moj faqebardhë,
Do ta zë pusinë,
Ty moj faqebardhë,
Aman moj faqebardhë,
Do ta zë pusinë,
Ty moj faqebardhë,

Aman moj kur me mbushje
Uje moj kur m, e moj
Kur me merrje rrugen,
Aman moj kur me mbushje
Uje moj kur me, e moj
Kur me merrje rrugen,
Aman moj faqebardhe,
Do ta ze pusine,
Ty moj faqebardhe,
Aman moj faqebardhe,
Do ta ze pusine,
Ty moj faqebardhe,

Aman moj kur me mbushje
Uje moj kur me mbushje,
E moj kur me merrje rrugen,
Aman shpirt o zemer
Thuame mike ne me do
Aman moj sykaleshe,
Aman moj faqebardhe,
Do ta ze pusine,
Ty moj faqebardhe,
Aman moj faqebardhe,
Do ta ze pusine,
Ty moj faqebardhe,
O bilbil-o!

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019