Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Bakllava Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kush po thot kush
po thot,kush po thot,
qe nuk knojna shqipë.

aaaa,aaaa,haaa....

Ref..

O nuk të due o jo jo
kur nervozohesh o jo
jo,o shumë të due o
po po ,kur busqesh me
mu.

Se ty te kam sikur
bakllava,e ëmbël
je mu sikur hallva,
kur më qe ta them
në mëngjes,e më
flet e buzëqesh,
se ty të kam
si qokollata.

Ref..

O nuk të due o jo jo
kur nervozohesh o jo
jo,o shumë të due o
po po ,kur busqesh me
mu.

Se ty të kam siku
tatlia,e kojshme
je si ravania.
Je e shishme
sikur fli,me ty
ndihem për
mrekulli,prandaj
s`të du kur nervo-
zohesh.

Ref...

O nuk të due o jo jo
kur nervozohesh o jo
jo,o shumë të due o
po po ,kur busqesh me
mu(2x).


Ky tekst u dërgua nga VenesaFisnikët
Publikimi: 01/12/2009


Fisniket - Bakllava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bakllava".
3. Video është e këngës "Bakllava", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0