Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - E Domosdoshme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E Bukura, Oj e mira
Pse nuk me flet,çka m`je idhnu
O te kan folur,Keq per mua(2x)
Mos iu beso,Se te kan mashtrru

REF:
Moj e mira, e domosdoshme per mu
E bukura, te gjith e din se te du

O le te flasin Ishalla plasin
i pengon lumturia jone
degjoji fjalet e ketij plaku(2x)
mos lejo qe te behet von

REF: (4x)
Moj e mira, e domosdoshme per mu
E bukura, te gjith e dijn sa te du


Ky tekst u dërgua nga Vigan Morina   Agim777Fisnikët
Publikimi: 01/12/2009


Fisniket - E Domosdoshme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Domosdoshme".
3. Video është e këngës "E Domosdoshme", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0