Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Po Filloj Me Tu Ankue Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Po filloj me t’u anku e
Për një brengë e për nji hall x2

Du me ditë pse rri e idhnu e
Fol me gojë e thuj nji fjalë x2

Lule thuj nji fjalë

Sa merak jam ba për ty e
Du të shof moj si përherë x2

Rri pa gjum e s’po më flihet
Drandafile bardh me erë x2

Lule në pranverë

Lamtumirë unë ty të thash e
Me inat e me nxitim x2

Në rrugicë unë kur të pash e
Desha t’falja nji kujtim x2

Lule nji kujtim


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fitnete Rexha - Po Filloj Me Tu Ankue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Filloj Me Tu Ankue".
3. Video është e këngës "Po Filloj Me Tu Ankue", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0