Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Moj E Bukura Sy Mëshqerrë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Moj e bukra sy mëshqerr-e
Lule e mali plotë er-e
A nuk zbret këtu në krue
Që të rrish nji çik me mu-e
Ec të keqën moj ty t'u bofsha
Syt e tuja mom unë t’i marrsha

Unë po vij more sokol-e
Por nuk di ashtu me fol-e
Jom e vogël dhe kët ver-e
Prit të vij tjetra pranver-e
Pastaj vij te kroi me ty-e
Edhe rrim'o gjithnji të dy-e

Mir e bukra sy mëshqerr-e
Do të pres deri n’pranver-e
Do të pres porsi bilbilat
Që të çelin tranafilat
Por ama mos të fluturojsh-e
Nonji tjetër lis t’qëndrojsh e

Por ama mos të fluturojsh e
Nonji tjetër lis t’qëndrojsh e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fitnete Rexha - Moj E Bukura Sy Mëshqerrë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Bukura Sy Mëshqerrë".
3. Video është e këngës "Moj E Bukura Sy Mëshqerrë", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0