Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Trëndafilin Kur Ta Dhash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Trandafilin kur ta dhash
Kujtova se do t'gezoj x2

Ne penxhere kur te pash
Nuk me the te dashuroj x2

Pse s'me thu se ç'far mendon
Por me len ne ket merzi x2

Zemren po ma pervelon
Mendja m'rrin vetem ke ti x2

Te pelqej at bukuri
Ato syt e tuj te zez x2

A s'mendon se jom i ri
Gonxhe e bukur o ne mengjes x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fitnete Rexha - Trëndafilin Kur Ta Dhash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trëndafilin Kur Ta Dhash".
3. Video është e këngës "Trëndafilin Kur Ta Dhash", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0