Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Aman Jalla Ç'është Kjo Jetë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Aman jalla jalla
Se ç'osht kjo jeta
O edhe pleqt o ç'u bon o ashik e

More si t'ja boj hallin une e shkreta
O hajde shpirt
O te rrime o nji çik e

O sevdaja e shkret e
Osht shume e rond e
O sa nuk mundem ta duroj e

Aman paskon qenun shume e gjon e
O se pa ty aman
S'mun te rroj e

Aman mjer ai o qi zen merak e
O lum ai qe s'e ka provu e
Aman zemra shkrete o ç'i digjet flak e
O pse me zu o maraku mu e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Fitnete Rexha - Aman Jalla Ç'është Kjo Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Jalla Ç'është Kjo Jetë".
3. Video është e këngës "Aman Jalla Ç'është Kjo Jetë", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0