Fitore Gashi Kabashi
Fitore Gashi Kabashi
Fitore Gashi Kabashi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore dasmash
Fitore Gashi Kabashi është këngëtare. Më datë 24 Gusht 2023, Fitore Gashi Kabashi publikon videoklipin "Dasma E Gurbetqarit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani, ndërsa orkestrimi u realizua nga Ardian Kastrati.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0