Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fjolla Hox
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: pop

Fjolla Hox është këngëtare e njohur. Më datë 15 Shkurt 2019, Fjolla Hox publikon videoklipin "Sa Je Kon Me Mu". Muzika e këngës u punua nga Gezim Lazri, ndërsa teksti u shkrua nga Yll Limani. Produksioni audio u realizua nga Gezim Lazri.

Më datë 28 Qershor 2019, Rabit publikon videoklipin "Na Dy", në bashkëpunim me Fjolla Hox.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Ish-Anëtare e grupit

Code

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet