Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fjolla Rexha

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fjolla Rexha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2003, Fjolla Rexhaj & Fjolla Telai marrin pjesë në Ylberi 2003 me këngën "Për Pak U Grindëm Për Fluturat". Në Dhjetor 2004, Fjolla Rexhaj & Fjolla Telai marrin pjesë në Ylberi 2004 me këngën "Njëshi Mbeti Pa Shtëpi". Në vitin 2005, Fjolla Rexha merr pjesë në Ylberi 2005 me këngën "Ca Qershi Të Kuqe". Në Dhjetor 2006, Fjolla Rexhaj merr pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Ti Nëna"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesuida

Shejla Sylejmani

Blorentina Morina

Gresa Hoxha

Aulona Deshishku

Anamaria Isufaj

Erika Ahmeti

Nea Hamza

Lyra Basha

Fortesa Berisha

Tags: Fjolla Rexha, Fjolla Rexhaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet