Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Shala - Beso Ne Nje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Mund te duash cilindo kte gje kush nuk ta ndalon,
veq te lumtur te ben ai qe te do..
Mund te thuash ti gjithçka,
kte gje kush nuk ta mohon,
te dua mos i thuaj sot kujtdoooo...

Ti mundsove sa mundsi per mua te ndjehem e lir,
sa un me me ty t'mos e kem veshtire
dhe me more lart pran vetes tende ne nje fluturim,
dhe avion per ty u be ky shpirti im.
Ke te drejte te preferosh,
per çdo kend sduhet t`jetosh vetem per veten
dhe per ate qe do perqafosh..
uuuu..mund te thuash ti gjithçka
kte gje kush nuk ta mohon,
te dua mos i thuaj sot kujtdoooo.
Ti mundsove sa mundsi per mua te ndjehem e lir,
sa un me me ty t'mos e kem veshtire
dhe me more lart pran vetes tende ne nje fluturim,
dhe avion per ty u be ky shpirti im.
....Dhe avion per ty u be ky shpirti im...


Ky tekst u dërgua nga GentrinaFjolla Shala
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/02/2013
Festivali: Top Fest 10


Fjolla Shala - Beso Ne Nje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beso Ne Nje".
3. Video është e këngës "Beso Ne Nje", por nuk këndohet nga Fjolla Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1