A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Fjolla Shala - Ska Replay  (Feat. Big Ar)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2013

2013-06-16T18:37:04

Featuring

Big Ar


Big Ar : Big Man Big Girl Yea Yea Yea Me qart ket vend
Say wts up whu.. whu..!
Fjolla : Ska replay Hajde edhe ti knej shijo ktë natë si duhet
se kjo ikën e s`ka REPLAY..
E bojm mas miri kta ta vertetojm n`Qdo ASPEKT ka do qe
shkoj me ne bohet shum ma nxeht
Hajde bindu sonte neser vjen apet ti ..
Po Po Vjen apet ti eejj..!
Eja Eja Mamin e Babin mos e vet ku jeeeee..
Ky sen vlen per ata qe rrin deri n`mengjes me neee..
Let me show you what i'm gonna about to do..! Do..!
You are not a`GanGsta tell me who are you..!
REF_Ska replay Hajde edhe ti knej shijo ktë nat si duhet
se kjo ikën e s`ka Replay..
Big Ar : Big Man Big Girl ska replay Big show and Big Night
Ka lojna t`reja new School krejt qa muni me ngu osht
tinguj Hip-Hop MAN ..
Kejt qa muni me bo osht me me qart ket vend..
im flying im ballin Bitch im all`in
Une me gjip ti kape dheze harllin..
Jena Perfekt si 2ti me t`parin
Je je jena me vleri si parja me arin
Fjolla : Ska replay Hajde edhe ti knej shijo ktë natë si duhet
se kjo ikën e s`ka REPLAY..
Ska Replay as kurr ska me pas Haha....


Ky tekst u dërgua nga  Gentrina


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018