A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Prindërit E Mi

Prindërit e mi
Shumë i dua
Se ata më rritën mua

Më edukuan
Më udhëzuan në jetë
Ata janë gjithqka
Kjo është e vërtetë

- poem written by Fjoralba Sopjani


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3  • More From Fjoralba Sopjani:
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019