A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Fjorentin Dore - Do Jetoj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/05/2019

2019-05-15T19:24:38


"Do Jetoj" is a new song recently added in songs archive sung by Fjorentin Dore.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Fjorentin Dore attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Arjela Krasniqi. We wish that's the lyrics you are looking for:

Dikush thote, une te meritoj
dikush tjeter, ate e mohon
pse nuk rroj une per opinion
sme takon dhe perse nuk pyes
ska rendesi nese me kupton
se pergjigjen shpirti e jep vete
kur e ndjen zemren se si rreh
nga pas te ndjek

(refreni)
Po jetoj, do mesoj
dikush lart ne qiell e fal kete dashuri
bindem une (bindem une), bindesh ti (bindesh ti)
ne akoma sdime cfare quhet dashuri

Dikush thote, une te meritoj
dikush tjeter, ate e mohon
pse nuk rroj une per opinion
sme takon dhe perse nuk pyes
ska rendesi nese me kupton
se pergjigjen shpirti e jep vete
kur e ndjen zemren se si rreh
nga pas te ndjek

(refreni)
Po jetoj, do mesoj
dikush lart ne qiell e fal kete dashuri
bindem une (bindem une), bindesh ti (bindesh ti)
ne akoma sdime cfare quhet dashuri

Po jetoj, do mesoj
dikush lart ne qiell e fal kete dashuri
bindem une, bindesh ti
ne akoma sdime cfare quhet dashuri

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019