Flaka Krelani

Kë E Ka Kapur Për Dore Flaka Krelani?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-06-2015]
Në Facebook është publikuar një fotografi ku shihet Flaka Krelani me një mashkull për dore.

Mirëpo, ky nuk është i dashuri i saj, por modeli dhe këngëtari Donat Demollari.

Kjo fotografi është shkëputur nga kripi më i ri i Flakës “Am I Good Man”, në të cilin shfaqet Donati.

Ky projekt do të publikohet shumë shpejt.
 (Indeksonline)

Kë E Ka Kapur Për Dore Flaka Krelani?


Komente 0