Flaka Krelani

Flaka Krelani E "Kopjon” Dafina Zeqirin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-01-2016]
Këngëtarja nga Gjakova Flaka Krelani ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një video ku shihet duke kërcyer nën ritmin e një muzike.

Ajo çfarë vërehet në video është se këngëtarja ngjan shumë me stilin e Dafina Zeqirit, kapelja në kokë dhe lëvizje që bën duke paska si një llok "kopje".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Flaka Krelani E “Kopjon” Dafina Zeqirin


Komente 0