Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani Nëna E...

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
[22-04-2015]
Përfundimisht, Flaka Krelani është këngëtarja më eksperimentuese. Ajo guxon të ndryshoj shpesh.

Deri më tani Flaka Krelani ka ndryshuar disa herë modelin dhe ngjyrën e flokëve. Gjithashtu, edhe stilin e veshjes dhe të muzikës.Flaka tani i ka zgjatur flokët deri në fund të shpinës.

Me pak fjalë, Flaka është nëna e ndryshimeve.
 (Indeksonline)Komente 2