A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flaka Krelani - Garden


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/12/2018

2018-12-10T12:00:01

Thone qe vuajtja sjell progres
Por une prap lot prej syve qes
E kalumja me kohe vdes
Ata veq thone, e une ende pres
Mundona kujtimet me i fundos, ato veq qelin
Kujtime te reja mbjellin
Nuk ndahen, si Hana me Diellin

2x
Kam nevoje per pak vetmi,
Pak qetesi, me u largu nga kjo dashni

Ref.:
Mendoj per ty
Jetoj per ty
Deri ne pafundesi
Ku ishe ti, ne ket histori
Mendoj per ty
Jetoj per ty
Deri ne pafundesi
Ne ket histori, ku ishe ti

Kohes e fatit po i lypi arsy
Ate dit qe u lidha me ty
Pse t'pash ne sy
Dashni e mbyllun me drry
Me ndjek si hije, kudo qe shkoj
Me shpres qe do te takoj
E kujtimet tona
Me dashni te re ti mbuloj

2x
Kam nevoje per pak vetmi,
Pak qetesi, me u largu nga kjo dashni

Ref.:
Mendoj per ty
Jetoj per ty
Deri ne pafundesi
Ku ishe ti, ne ket histori
Mendoj per ty
Jetoj per ty
Deri ne pafundesi
Ne ket histori, ku ishe ti


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019