Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Vellau

VELLAU IM ESHTE
SHUME SIMPATIK
PRANDAJ CDO SHOK
E KA MIK

VELLAU IM ESHTE
ME I MADHE
SI AI MUND TE
GJENDET SHUME RRADHE

NE VITE TE PARE SHKON
E ME PESA KALON
E NEVE FAMILJEN
SHUME NHA GEZON

KUR JAM E MERZITUR
VJEN BENE SHAKA
ME THOTE:FILMIN
RAPANZEL A E KE PA?

KETO FJALE TE TIJ
ME BEJNE TE QESH
VETEM KUR ME NEVRIKOS
UNE E PERQESH

- poezi nga Flake Coti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2


Më shumë nga Flake Coti


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet