A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Flame & Latua - Odime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

20/03/2017

2017-03-20T18:00:04

Më Shumë Nga

LatuàKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Odime" kënduar nga Flame & Latua.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flame & Latua i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018