Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flamur Cana - Ne Tren Per Perzeren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Se di a u kam treguar
e kam nje kenge o shum te mire
o plot uzdaj nene e bir
me se miri e kendoj dhe percjelli me pije
E kam nje kenge o pa mahi
edhe peja o e ka ni
ne lom e ne qarshi e ne metohi

Ref.. Skam lan kend o pa e permend
dashurise o i kam lan vend
dashurise o i kam lan vend o ne tren per perzeren

E mua njehere me ka thene nje plak
kenga e halleve u ben lak
kenga e halleve u ben lak
o se jeta nuk eshte kajmak
o nuk eshte kajmak

E kam nje kenge o pa e tepruar
eshte e lehte o per ta kenduar
e ne mahalle nuk eshte nje fmi
qe nuk e di

E kam nje kange o pa mahi
e tan kosova o e ka ni
e me se miri e kendoj
e kendon edhe ti
Flamur Cana
Publikimi: 09/04/2016
Orkestrimi: Martin Çipi


Flamur Cana - Ne Tren Per Perzeren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Tren Per Perzeren".
3. Video është e këngës "Ne Tren Per Perzeren", por nuk këndohet nga Flamur Cana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flamur Cana:


Komente 0