Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Shoqërinë

Per Miqte E Mi

Per ju
bota eshte e madhe
dielli,burim jete

Per miqte e mi
shume te mira i uroj
Jam krenar qe iu kam
edhe pse virtualiteti na ndan

Jeni nje bekim
rreze drite ne shpirtin tim
Yje jeni dhe yje do mbeteni
dhe kurre s'do te treteni

Jam me fat qe po iu njoh
arome jete do te sillni gjithmone

- poezi nga Flavio Musaj


- Poezia u dërgua nga Flowmu -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet