Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Bakiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Flora Bakiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash dhe popullore tetovare.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentTakimi I Sontem

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Meda (Nurimeda Kamberi)

Anisa Dervina

Irma Gurakuqi

Enkela Bisha

Entela Ilirjani

Sevi

Arta Grajqevci

Xhesika Lela

Lumnije Menxhiqi

Aida Hani

Tags: Flora Bakiu, Florie Bakiu, Florije Bakiu


Komente mbi këtë artist