Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Bakiu - Kenge Dasmash 2 2015  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Takimi I Sontem"

Komente

Asnjë Koment

22/03/2015

2015-03-22T15:57:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Dasmash 2 2015" kënduar nga Flora Bakiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Bakiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Bakiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet