Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Nuk Besoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Si pellumb erdhe nje dit
e mu ndale ne kranor
jeten time make drit
mendejn ma ke marr

vargje thu si nje poet
nuk e di ti ka i gjen
asnje fjal sta besoj ty se vetem ren

REF:nuk besoj nuk besoj asnje fjal qe me thua ti renen tende e lexoj vec 1 here kur t`shikoj n`sy(2)

sa e sa gabime i ban
lyp me tfal si gjynahtar
edhe prap e shkreta
shpirtin ta lendon

e ti prap vazhdon me tjetren
shpirtin tim gjith tu maj vra
epo ik ti krejt pa prit
po mlen tu kja

REF: nuk besoj nuk besoj asnje fjal qe me thua ti renen tende e lexoj vec 1 here kur t`shikoj n`sy(2)

REF: nuk besoj nuk besoj asnje fjal qe me thua ti renen tende e lexoj vec 1 here kur t`shikoj n`sy(2)


Ky tekst u dërgua nga DidoFlora Gashi
Publikimi: 12/06/2008
Festivali: Polifest 2008


Flora Gashi - Nuk Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Besoj".
3. Video është e këngës "Nuk Besoj", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0