Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Une Dhe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pse keshtu na me u nda
njani tjetrin pse me sha
fjala e keqe mbahet mend
dashuris nuk i len vend

Pse keshtu na me u nda
njani tjetrin pse me sha
fjala e keqe mbahet mend
dashuris nuk i len vend

Une dhe ti une dhe ti
nuk lam vend per dashuri
sa tka qiell e sa tka tok
une dhe ti ma sjem as shok

Une dhe ti ti dhe une
dashuris i kem dhan fun
sa tka qiell e sa tka tok
une dhe ti ma sjem as shok

Shum faj ti e pak faj une
dashuria mori fun
lotet rrjedhin sikur lum
me ke dasht e tkam dasht shum

Shum faj ti e pak faj une
dashuria mori fun
lotet rrjedhin sikur lum
me ke dasht e tkam dasht shum

O une dhe ti une dhe ti
nuk lam vend per dashuri
sa tka qiell e sa tka tok
une dhe ti ma sjem as shok

une dhe ti ti dhe une
dashuria mori fun
sa tka qiell e sa tka tok
une dhe ti ma sjem as shok


Ky tekst u dërgua nga EstrellaFlora Gashi
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Agim Gashi
Teksti: Agim Gashi
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu


Flora Gashi - Une Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0