Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ey... Ey

Kur kendooj ket kengg
zemraa don mem plaass
sott u ndaann dy zemra
qe aqq shum jan deshtt
sikuur tkeem mundsii
koheen prap me kthyy
te betohem me ktaa sy
moo sgaboj me ty||

Reff"[2x]
PA tyy e kam weshTiir
Ne shpirtt po me dheemb
keshTTuu ZEMMER nuk oshtt miir
unn pa tyy po du me u qmendd

kuur kendojj ket keng
po mbyteem ne vajj
tieteer sdi qat bajj weq po qaj po qajj po qajj...
sikuur t'keem mundsii koheen prap me kthyy
Tee beToheem me kTaa Sy
moo SgaboJ me tyy

Reff"[4x]
Pa Ty e kamm weshTiir
Ne shpirtt po me dhemb
keshTTuu zemmer nuk oshTt miir
unn PA TY po duu me u qmend


Ky tekst u dërgua nga Tinnë'ëë...[x+x]


Nuk kemi video për këtë këngë.


Flora Gashi
Publikimi: 01/12/2010


Flora Gashi - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0