Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florenc Banushi - Ne Kujtimet E Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me le vetem ti mua
Me le vetem ti shume shpejt
E se di sa i mungon
Kesaj zemres time
Me dhimbje brenda meje
Une cdo dite u rrita
Vetem zoti e di sa te prita
E sa un shpresoja
Nuk mumdem un ta besoj
Qe ti sje me ketu pran mejeee

DERGOJ LUTJET tek ty
Aty lart ne qiell
Dua te tshoh ty
Por ti jo nuk vjen meee
Sa mall kam per ty
Je gjithmon ne endrrat e mia
Te mbaj ne kujtime...ne kujtime...
Dhe pse ti nuk vjen!

Pse pa ty un jam?
Pse ti nuk vjen?
Nuk po mundem me
Un te gjej qetesi
E kerkoj gjithmon brenda meje
Dicka qe tme sjedhi paqe
Por kjo zemer eshte e coptuar
Malli po me vret
Sa do doja tkisha prane
Ne keto dit te veshtiraa

Dergoj lutjet tek ty aty lart ne qiell
Dua te tflas por ti jo nuk me degjon
Kam shum nostalgji cdo dit ti me mungon
Te mbaj ne kujtime ne kujtime
Dhe pse ti nuk vjen!

Dhe cdo dit qe un ste shoh
Fiket nje pjes e zemres time
Qe kur ti ike larg,nga kjo bote!
Dua vetem te te them:
Do jesh perjet brenda meje brenda mejee

Dergoj lutjet tek ty aty lart ne qiell
Dua te tprek por,ti jo pran meje sje
Dhe nese shkoj...
eshte e kot te mos te mendoj
Te mbaj ne kujtime...ne kujtime
Dhe pse ti nuk vjen


Ky tekst u dërgua nga Florenc Banushi

Florenc Banushi - Ne Kujtimet E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kujtimet E Mia".
3. Video është e këngës "Ne Kujtimet E Mia", por nuk këndohet nga Florenc Banushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Florenc Banushi:


Komente 0