Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florent Abrashi - Të Ndjek Çdo Hap Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Të vështroj, të humbas dhe veten e kërkoj, në ty
Të dëgjoj dhe ti nuk je aty, nuk të shoh
Në qiellin tënd i humbur jam

Dua të ndjek çdo hap,
ti sikur një hije humbesh në diell,
Më ler të të prek këtë natë,
Asgjë smund të më mbajë larg
Dua të ndjek çdo hap
Një ëngjull që bie,
Nuk ke një emër
Si një vëgim më ngjan
Asgjë smund të më mbajë larg

Ëndërroj afër je nuk mundem të të shoh, në sy
Të prek fytyrën, rrudhat nuk t’i njoh, më ngjajnë.
Me një humnerë a një vullkan
Eja të shoh Eja të prek
Mos më ndalo Mos më urrej


Florent Abrashi - Të Ndjek Çdo Hap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Ndjek Çdo Hap".
3. Video është e këngës "Të Ndjek Çdo Hap", por nuk këndohet nga Florent Abrashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florent Abrashi:


Komente 0