A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florentina Sopjani
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 29 Tetor 2003
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Florentina Sopjani është shkrimtare e vogël. Florentina Sopjani shkruan poezi për fëmijë dhe muzika, aktrimi, shkrimi janë gjithqka për të.
Ajo në moshën 8 vjeqare morri pjesë në recitimin për fëmijë me rast të festës së 28 nëntorit.
Në klasën e katër kishte 9 vjet dhe mori pjesë në dramën për fëmijë me rastin e 1 qeshorit duke fituar qmimin e parë si drama më e mirë.
Në klasën e pestë mori pjesë në korin e shkollës me rastin e festës së shkollës me 12 maj dhe me rastin e festave të fundvitit .
Në klasën e gjashtë mori pjesë prap në korin e shkollës në rast të festës së 17 shkurtit.
Në klasën e shtatë mori pjsë në një dramë mirpo nuk e vazhdoi dhe as nuk doli në skenë të interpretonte.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019