A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Natyrën

Buzët E Qershisë

Moj qershi
Sa e bukur je
Po buzët
Ku i ke

Nuk kam buzë
More fëmijë
Kot s'më thërrasin
Mua qershi

Hahaha e hihihi
Qeshin fëmijët me habi
Pse qershia ska buzë
A e di ti?

- poem written by Florentina Sopjani


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019