Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Çfarë Flitet Për Flori Mumajesin?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
[27-07-2015]
​Flitet shumë çka për të, për muzikën dhe jetën e tij private. Është komentuar gjerë e gjatë një lidhje e mundshme mes tij dhe Elvanes. Bile, Flori ka thënë se së fundi ata të dy duhet ti kursejnë edhe përqafimet miqësore vetëm që njerëzit të mos merren më me këtë çështje.

Sipas Mumajesit, thashethemet më të shëmtuara që bëhen rreth tij janë spekulimet kinse ai ka vjedhur këngë.

Këngëtari dhe producenti këmbëngul se është origjinal dhe se njerëzit flasin kot rreth kësaj çështje.

Flori edhe më tej mbetet aktual me ‘’Nallane’’, një këngë që tashmë është shndërruar në hit.
 (Indeksonline)

      Flori Mumajesi - Nallane (Feat.Dj Vicky) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet